Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CCWLAN-2BC-20-22.000
CCWLAN-2BC-20-22.000 Crystek Corporation
CCWLAN-2BC-20-22.000.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: OSC XO 22.000MHZ HCMOS SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CCWLAN-2BC-20-22.000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCWLAN-2BC-20-22.000 Виробник : Crystek Corporation CCWLAN-2BC-20-22.000.pdf Standard Clock Oscillators 22MHz 20ppm