Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CCWLAN-2BC-20-44.000
CCWLAN-2BC-20-44.000 Crystek Corporation
CCWLAN-2BC-20-44.000.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: OSC XO 44.000MHZ HCMOS SMD
Написати відгук
Інші пропозиції CCWLAN-2BC-20-44.000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCWLAN-2BC-20-44.000 Виробник : Crystek Corporation CCWLAN-2BC-20-44.000.pdf Standard Clock Oscillators 44MHz 20ppm