Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CCWLAN-2BC-25-44.000
CCWLAN-2BC-25-44.000 Crystek Corporation
CCWLAN-2BC-25-44.000.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC XO 44.0000MHZ HCMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.205" L x 0.134" W (5.20mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 44 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 44.0000MHZ HCMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.205" L x 0.134" W (5.20mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 44 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції CCWLAN-2BC-25-44.000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCWLAN-2BC-25-44.000 Виробник : Crystek Corporation CCWLAN-2BC-25-44.000.pdf Standard Clock Oscillators 44MHz 25ppm