Продукція > SUSCON > CD035M150D06PE50V00A
CD035M150D06PE50V00A
CD035M150D06PE50V00A Suscon
CD Series.pdf
Виробник: Suscon
Description: CAP ALUM 15UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 760 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 52.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 150 mA @ 100 kHz
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 15UF 20% 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 760 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 52.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 150 mA @ 100 kHz.