CD105BNP-390MC Sumida America Components Inc.
CD105B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: SMD INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 12.2MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 1.37 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 12.2MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Inductance: 39 µH, Current Rating (Amps): 1.37 A.