Продукція > SUMIDA > CD105NP-221KC
CD105NP-221KC
CD105NP-221KC Sumida
CD105-523391.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - SMD 220uH 0.66A 10% 1KHz SMD PWR IND
на замовлення 340 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 660MA 730MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 730mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 5.25MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 660 mA.
Інші пропозиції CD105NP-221KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD105NP-221KC Виробник : Sumida America Components Inc. CDR105,105B.pdf Description: FIXED IND 220UH 660MA 730MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 730mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 5.25MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 660 mA