CD105T125NP-330MC Sumida America Components Inc.
CD105T125%20(en).pdf?t=1594925033
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 33UH 2.25A 120MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.409" L x 0.370" W (10.40mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.76A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 2.25 A