CD105T125NP-561KC Sumida America Components Inc.
CD105T125%20(en).pdf?t=1594925033
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 560UH 520MA 1.9OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.409" L x 0.370" W (10.40mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.9Ohm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 450mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Inductance: 560 µH
Current Rating (Amps): 520 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 560UH 520MA 1.9OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.409" L x 0.370" W (10.40mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.9Ohm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 450mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Inductance: 560 µH, Current Rating (Amps): 520 mA.