Продукція > TDK CORPORATION > CD12-E2GA222MYGS
CD12-E2GA222MYGS
CD12-E2GA222MYGS TDK Corporation
CD_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2200PF 250VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.453" Dia (11.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2200 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 250VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.453" Dia (11.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 2200 pF.