Продукція > SUMIDA > CD30D22HF-470MC
CD30D22HF-470MC
CD30D22HF-470MC Sumida
CD30D22-768684.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - SMD 47uH 1.23Ohms 0.49A 20% 100kHz SMD
на замовлення 2855 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 390MA 1.23OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.138" L x 0.118" W (3.50mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.23Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 490mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 390 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD30D22HF-470MC CD30D22HF-470MC Виробник : Sumida America Components Inc. CD30D22.pdf Description: FIXED IND 47UH 390MA 1.23OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.138" L x 0.118" W (3.50mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.23Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 490mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 390 mA