CD30D22HF-5R6MC
CD30D22HF-5R6MC Sumida America Components Inc.
CD30D22.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 5.6UH 1.35A 153MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.138" L x 0.118" W (3.50mm x 3.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 153mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.36A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 1.35 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 1.35A 153MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.138" L x 0.118" W (3.50mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 153mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.36A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 1.35 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD30D22HF-5R6MC CD30D22HF-5R6MC Виробник : Sumida CD30D22-768684.pdf Power Inductors - SMD 5.6uH 153mOhms 1.36A 20% 100kHz SMD