CD32MR-GY
CD32MR-GY Sealcon
sealcon5.pdf
Виробник: Sealcon
Description: CABLE GLAND DOME 13-20MM M32X1.5
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Thread Size: M32x1.5
Type: Cable Gland
Panel Hole Size: 1.260" (32.0mm)
Ingress Protection: IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof; NEMA 4, 6
Part Status: Active
Outside Cable Diameter (Max): 0.787" (20.00mm)
Outside Cable Diameter (Min): 0.551" (14.00mm)
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE GLAND DOME 13-20MM M32X1.5, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Thread Size: M32x1.5, Type: Cable Gland, Panel Hole Size: 1.260" (32.0mm), Ingress Protection: IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof; NEMA 4, 6, Part Status: Active, Outside Cable Diameter (Max): 0.787" (20.00mm), Outside Cable Diameter (Min): 0.551" (14.00mm).