CD50MA-GY
CD50MA-GY Sealcon
sealcon5.pdf
Виробник: Sealcon
Description: CABLE GLAND DOME 32-38MM M50X1.5
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Thread Size: M50x1.5
Type: Cable Gland
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Panel Hole Size: 1.969" (50.0mm)
Ingress Protection: IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof; NEMA 4, 6
Part Status: Active
Outside Cable Diameter (Max): 1.500" (38.10mm)
Outside Cable Diameter (Min): 1.260" (32.00mm)
Thread Length: 0.510" (12.95mm)
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE GLAND DOME 32-38MM M50X1.5, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Thread Size: M50x1.5, Type: Cable Gland, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Panel Hole Size: 1.969" (50.0mm), Ingress Protection: IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof; NEMA 4, 6, Part Status: Active, Outside Cable Diameter (Max): 1.500" (38.10mm), Outside Cable Diameter (Min): 1.260" (32.00mm), Thread Length: 0.510" (12.95mm).