Продукція > TDK CORPORATION > CD85-E2GA102MYNS
CD85-E2GA102MYNS
CD85-E2GA102MYNS TDK Corporation
CD_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1000PF 250VAC RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 250VAC RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1000 pF.