Продукція > TDK CORPORATION > CD90-B2GA391KYGS
CD90-B2GA391KYGS
CD90-B2GA391KYGS TDK Corporation
CD_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 390PF 250VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 390 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 390PF 250VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 390 pF.