CDC6CA025000ADLFR
CDC6CA025000ADLFR Texas Instruments
cdc6c.pdf?ts=1762306208401&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct-category%252Fclocks-timing%252Foscillators%252Fproducts.html
Виробник: Texas Instruments
Description: LOW-POWER, LOW-JITTER, BULK-ACOU
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-VDFN
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 7.5mA
Supplier Device Package: 4-VSON (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW-POWER, LOW-JITTER, BULK-ACOU, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-VDFN, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 7.5mA, Supplier Device Package: 4-VSON (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: Crystal.