CDC6CE019200ADLER
CDC6CE019200ADLER Texas Instruments
cdc6c.pdf?ts=1762306208401&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct-category%252Fclocks-timing%252Foscillators%252Fproducts.html
Виробник: Texas Instruments
Description: LOW-POWER, LOW-JITTER, BULK-ACOU
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-VDFN
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Supplier Device Package: 4-VSON (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 19.2 MHz
Написати відгук
Description: LOW-POWER, LOW-JITTER, BULK-ACOU, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-VDFN, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Supplier Device Package: 4-VSON (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 19.2 MHz, Base Resonator: Crystal.