Продукція > CDE > CDE91N-60-B10K
CDE91N-60-B10K
CDE91N-60-B10K
Виробник:
Category: Slide potentiometers
Description: Potentiometer: slide; 10kΩ; 250mW; THT; ±20%; linear; metal; carbon
Resistance: 10kΩ
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Type of potentiometer: slide
Characteristics: linear
Body material: metal
Potentiometer features: mono
Body dimensions: 88x16x8mm
Shaft dimensions: 4 x 1.2 x 15mm
Power: 0.25W
Track length: 60mm
Max. operating voltage: 200V
Track material: carbon
на замовлення 27 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CDE91N-60-B10K
Category: Slide potentiometers, Description: Potentiometer: slide; 10kΩ; 250mW; THT; ±20%; linear; metal; carbon, Resistance: 10kΩ, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Type of potentiometer: slide, Characteristics: linear, Body material: metal, Potentiometer features: mono, Body dimensions: 88x16x8mm, Shaft dimensions: 4 x 1.2 x 15mm, Power: 0.25W, Track length: 60mm, Max. operating voltage: 200V, Track material: carbon.