CDEIR6D31FHF-2R2MC
CDEIR6D31FHF-2R2MC Sumida America Components Inc.
CDEIR6D31F.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 6.5A 12 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEIR6D31FHF-2R2MC CDEIR6D31FHF-2R2MC Виробник : Sumida America Components Inc. CDEIR6D31F.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 6.5A 12 MOHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CDEIR6D31FHF-2R2MC CDEIR6D31FHF-2R2MC Виробник : Sumida CDEIR6D31F-523364.pdf Fixed Inductors SMD Power Inductor 2.2UH 6.5A