CDEIR6D31FNP-100MC Sumida America Components Inc.
CDEIR6D31F.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 2.6A 66 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
Написати відгук