CDEIR6D31FNP-8R2MC Sumida America Components Inc.
CDEIR6D31F.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 3.6A 43 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
Написати відгук