Продукція > SUMIDA > CDEP105NP-0R8MC-32
CDEP105NP-0R8MC-32 Sumida
CDEP105-523356.pdf
Виробник: Sumida
Fixed Inductors 0.8uH 11.2A 20% 100K Hz SMD INDUCTOR
на замовлення 108 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 800NH 11.2A 5.3MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.3mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 25.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Inductance: 800 nH, Current Rating (Amps): 11.2 A.
Інші пропозиції CDEP105NP-0R8MC-32
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP105NP-0R8MC-32 Виробник : Sumida America Components Inc. CDEP105.pdf Description: FIXED IND 800NH 11.2A 5.3MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.3mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 25.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Inductance: 800 nH
Current Rating (Amps): 11.2 A