CDEP105NP-2R5MC-50 Sumida America Components Inc.
CDEP105.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.5UH 7.8A 10.5MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Inductance: 2.5 µH
Current Rating (Amps): 7.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.5UH 7.8A 10.5MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 11.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Inductance: 2.5 µH, Current Rating (Amps): 7.8 A.
Інші пропозиції CDEP105NP-2R5MC-50
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP105NP-2R5MC-50 Виробник : Sumida CDEP105-523356.pdf Fixed Inductors 2.5uH 7.8A 20% 100KHz SMD INDUCTOR