CDEP105NP-3R0MC-32 Sumida America Components Inc.
CDEP105.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3UH 4.9A 23.8 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 3uH 4.9A 20% 100KHz SMD INDUCTOR.
Інші пропозиції CDEP105NP-3R0MC-32
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP105NP-3R0MC-32 Виробник : Sumida CDEP105-523356.pdf Fixed Inductors 3uH 4.9A 20% 100KHz SMD INDUCTOR