CDEP105NP-3R2MC-50 Sumida America Components Inc.
CDEP105.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.2UH 7.4A 12.4MOHM SM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 3.2uH 7.4A 20% 100KHz SMD INDUCTOR.
Інші пропозиції CDEP105NP-3R2MC-50
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP105NP-3R2MC-50 Виробник : Sumida CDEP105-523356.pdf Fixed Inductors 3.2uH 7.4A 20% 100KHz SMD INDUCTOR