CDEP105NP-4R0MC-50 Sumida America Components Inc.
CDEP105.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4UH 6.2A 18 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CDEP105NP-4R0MC-50
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP105NP-4R0MC-50 CDEP105NP-4R0MC-50 Виробник : Sumida CDEP105-523356.pdf Fixed Inductors 4uH 9.3A SHLD