Продукція > SUMIDA > CDEP105NP-4R3MC-88
CDEP105NP-4R3MC-88
CDEP105NP-4R3MC-88 Sumida
CDEP105-523356.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - SMD 4.3uH 6.8A SHLD
на замовлення 288 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.3UH 7.8A 10.5MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Inductance: 4.3 µH, Current Rating (Amps): 7.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP105NP-4R3MC-88 CDEP105.pdf
на замовлення 3020 шт:
CDEP105NP-4R3MC-88 Виробник : Sumida America Components Inc. CDEP105.pdf Description: FIXED IND 4.3UH 7.8A 10.5MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Inductance: 4.3 µH
Current Rating (Amps): 7.8 A