CDEP106NP-2R2MC-88 Sumida America Components Inc.
CDEP106.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 13.5A 3.44 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук