CDEP106NP-2R4MC-50 Sumida America Components Inc.
CDEP106.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.4UH 10A 6.4 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук