CDEP106NP-3R2MC-50 Sumida America Components Inc.
CDEP106.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.2UH 8.5A 9.81 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук