CDEP106NP-4R0MC-50 Sumida America Components Inc.
CDEP106.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4UH 7.8A 11.2 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук