CDEP125MENP-2R0NC Sumida America Components Inc.
CDEP125ME.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2UH 13.5A 4.9 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук