CDEP12D38NP-2R2MC-88 Sumida America Components Inc.
CDEP12D38.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 10.5A 7.7 MOHM
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук