CDEP12D38NP-4R3MC-88 Sumida America Components Inc.
CDEP12D38.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.3UH 7.5A 13.3MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 13.3mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 4.3 µH
Current Rating (Amps): 7.5 A