CDEP134-1R8MC-H
CDEP134-1R8MC-H Sumida America Components Inc.
CDEP134(H).pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 10.5A 6.6 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук