CDEP134CNP-1R8MC-75 Sumida America Components Inc.
CDEP134.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 10.5A 6.6MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.6mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 17.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm)
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 10.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 10.5A 6.6MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.6mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 17.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm), Inductance: 1.8 µH, Current Rating (Amps): 10.5 A.