CDEP134NP-1R8MC-H
CDEP134NP-1R8MC-H Sumida America Components Inc.
CDEP134.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 10.5A 6.6 MOHM
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDEP134NP-1R8MC-H Виробник : Sumida CDEP134-523463.pdf Fixed Inductors 1.8uH 10.5A