CDEP13D76T150NP-2R2MC-90 Sumida America Components Inc.
CDEP13D76T150_Ver1.1_E.pdf?t=1573485797
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 16.1A 3.3MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 3.3mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 24.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 16.1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 16.1A 3.3MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 3.3mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 24.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 16.1 A.