CDEP145NP-2R7MC-170 Sumida America Components Inc.
CDEP145_20140619.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 15A 4.6 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук