CDEP15D90T150NP-150MC-100 Sumida America Components Inc.
CDEP15D90T150_Ver1.7_E.pdf?t=1573487509
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 8A 13.4 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.610" L x 0.610" W (15.50mm x 15.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 13.4mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 13.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 8A 13.4 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.610" L x 0.610" W (15.50mm x 15.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 13.4mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 13.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 8 A.