CDEP15D90T150NP-220MC-100 Sumida America Components Inc.
CDEP15D90T150_Ver1.7_E.pdf?t=1573487509
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 6.5A 20.1MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.610" L x 0.610" W (15.50mm x 15.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 20.1mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 11A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A