CDEP1810NP-8R2MC-333 Sumida America Components Inc.
CDEP1810.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 19.5A 2.42 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук