CDEP6D31MENP-2R7MC Sumida America Components Inc.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.295" L x 0.276" W (7.50mm x 7.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 21.9mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.6A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
Написати відгук
Description: INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.295" L x 0.276" W (7.50mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 21.9mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.6A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 4.5 A.