CDEP85NP-1R2MC-50 Sumida America Components Inc.
CDEP85.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 10.8A 7 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук