CDEP85NP-8R0MC-125 Sumida America Components Inc.
CDEP85.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 8UH 7.5A 11.7 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук