CDH113NP-220MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 1.25A 98 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.441" L x 0.433" W (11.20mm x 11.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 98mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.25 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 1.25A 98 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.441" L x 0.433" W (11.20mm x 11.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 98mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.25 A.