CDH2D09SNP-1R0MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 1A 110 MOHM SMD
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук