CDH2D09SNP-6R8MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 470MA 455MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.112" L x 0.106" W (2.85mm x 2.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 455mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 340mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 470 mA