CDH30D14DHF-4R7MC Sumida America Components Inc.
CDH30D14D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1A 206 MOHM SMD
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук