CDH30D14DSHPHF-1R5NC Sumida America Components Inc.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.122" L x 0.118" W (3.10mm x 3.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 75mOhm
Current - Saturation (Isat): 2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
Написати відгук
Description: INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.122" L x 0.118" W (3.10mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 75mOhm, Current - Saturation (Isat): 2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.